Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

Zobacz również

Sopchy Kreatywna agencja
Agencja kreatywna Sopchy jest pochodzącą z Kielc firmą założoną w 2016 roku. Skupiająca miłośników projektowania reklam i tworzenia sklepów oraz stron www agencja szczyci się bazą blisko 450 klientów na terenie Polski
Agencja marketingowa Brandish
Agencja marketingowa Brandish to ulokowana w Gdańsku pracownia, która jest miejscem zrzeszającym zespół doświadczonych specjalistów. Oni skutecznie pomogą Ci w wyróżnić się na rynku konkurencji. Z ich pomocą
OzonMedia Agencja marketingowa
OzonMedia jest profesjonalną agencją marketingową z Wrocławia. Ponad ośmioletnia obecność na rynku branżowym pomogła specjalistom z OzonMedia nabyć cennego doświadczeni i ugruntować pozycję wśród konkurencji. Firma oferuje
Agencja reklamy VIP
Agencja Reklamy VIP to założona w 1994 roku w Lublinie pracownia reklamy, której celem nadrzędnym jest budowanie pozytywnych relacji biznesowych oraz wieloletnich współprac. Firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie

Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

W zasadzie ilość miejsca jest zależna od nas samych. To my powinniśmy wiedzieć ile miejsca na serwerze będziemy potrzebować. Firma hostingowa może nam podpowiedzieć coś ewentualnie, ale jeśli chcemy wziąć się za stworzenie strony www (profesjonalne strony internetowe), to powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego na ten temat i przy okazji nauczyć się jak obliczyć ilość miejsca na serwerze. Przede wszystkim wykupując jakieś miejsce, musimy wiedzieć, że nie będziemy mogli przekroczyć tej ilości!

Będziemy mogli korzystać tylko z tego miejsca, które wykupimy. Dlatego warto od razu wykupić trochę więcej miejsca, aby mieć pewność, że wszystko nam się ładnie zmieści. W późniejszym okresie będziemy mogli powiększyć sobie miejsce, wykupując więcej od firmy hostingowej. Firmy hostingowe mają tak niskie ceny, że wraz ze zwiększeniem pojemności serwera cena zmienia się minimalnie, dlatego bardziej opłaca nam się od razu wykupić większą ilość miejsca.


Hosting jest stosunkowo tani, ale pamiętajmy, że do tego będziemy mieć też inne wydatki takie jak choćby domena. Dlatego zanim przystąpimy do wykupowania serwera, zastanówmy się nad tym, czy w ogóle dobrze obliczyliśmy potrzebną ilość miejsca. Warto zauważyć, że nie powinniśmy wykupować na styk! Wtedy strona będzie zaciągać, a gdy wejdzie na nią kilka osób na raz, może następne osoby już nawet nie będą mogły wejść, ponieważ serwer będzie przeciążony! To znaczy, że będzie zbyt mało miejsca na serwerze, by dopuścić do strony jeszcze inne osoby! To z pewnością nie będzie najlepsza promocja naszej strony.

Opinie o aktualności(6)

Agnieszka
Odpowiednia ilość miejsca na serwerze, jest bardzo ważna do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej.

Ocena

5
Marek
Bardzo przydatny artykuł. Dużo informacji się dowiedziałem.

Ocena

5
Katarzyna
Firma Argonium zajmuje się tego typu rzeczami. Polecam ich serdecznie.

Ocena

5
Katarzyna
Argonium świetnie zaprojektowało moja stronę internetową w sposób czytelny i przejrzysty. Profesjonalna obsługa klienta, polecam!

Ocena

5
Kamil
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją interaktywna Argonium. Świetnie stworzona strona internetowa. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam!

Ocena

5
Karolina
Agencja interaktywna Argonium zajęła się wszystkim w każdym detalu. Mogłam skorzystać z ich porad. Najlepsza agencja w okolicy.

Ocena

5

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Dolna Panny Marii 5
1 opinie
Agencja reklamy VIP
Puławska 14 Warszawa
7 opinie
NeoVinci
Wólczańska 19 lok. 8
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Agencja kreatywna Sweet Jesus
Mikołowska 44/4
Zostaw opinię
jako pierwszy
1 opinie
Agencja Interaktywna SOLV
Wojskowa 4B
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Cube Promotion