Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

Zobacz również

Agencja kreatywna Sweet Jesus
Agencja Kreatywna Sweet Jesus istnieje na rynku od 2014 roku. Zlokalizowana w Łodzi pracownia zrzesza specjalistów różnych dziedzin, których łączy wspólna pasja, jaką jest tworzenie komunikacji. Firma zajmuje się
Agencja Interaktywna JustIdea
Agencja Interaktywna JustIdea jest nowoczesną pracownią, zajmującą się działalnością w obszarze promocji w internecie. Firma oferuje usługi w zakresie tworzenia stron oraz sklepów internetowych, projektowania graficznego oraz szeroko
Dobre Promo - Agencja marketingowa
Agencja Interaktywna DobrePromo to istniejące od 2014 roku przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się w Szczecinie. Mimo niedługiego stażu obecności na rynku, specjaliści DobrePromo działają w branży od wielu lat. Dzięki
EQ ERP
Firma EQ System zajmuje się wdrażaniem oraz planowaniem systemów zarządzania jakością oraz produkcją w firmie. Dysponujemy również specjalistycznym i innowacyjnym oprogramowaniem usprawniającym zarządzanie zasobami ludzkimi,

Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

W zasadzie ilość miejsca jest zależna od nas samych. To my powinniśmy wiedzieć ile miejsca na serwerze będziemy potrzebować. Firma hostingowa może nam podpowiedzieć coś ewentualnie, ale jeśli chcemy wziąć się za stworzenie strony www (profesjonalne strony internetowe), to powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego na ten temat i przy okazji nauczyć się jak obliczyć ilość miejsca na serwerze. Przede wszystkim wykupując jakieś miejsce, musimy wiedzieć, że nie będziemy mogli przekroczyć tej ilości!

Będziemy mogli korzystać tylko z tego miejsca, które wykupimy. Dlatego warto od razu wykupić trochę więcej miejsca, aby mieć pewność, że wszystko nam się ładnie zmieści. W późniejszym okresie będziemy mogli powiększyć sobie miejsce, wykupując więcej od firmy hostingowej. Firmy hostingowe mają tak niskie ceny, że wraz ze zwiększeniem pojemności serwera cena zmienia się minimalnie, dlatego bardziej opłaca nam się od razu wykupić większą ilość miejsca.


Hosting jest stosunkowo tani, ale pamiętajmy, że do tego będziemy mieć też inne wydatki takie jak choćby domena. Dlatego zanim przystąpimy do wykupowania serwera, zastanówmy się nad tym, czy w ogóle dobrze obliczyliśmy potrzebną ilość miejsca. Warto zauważyć, że nie powinniśmy wykupować na styk! Wtedy strona będzie zaciągać, a gdy wejdzie na nią kilka osób na raz, może następne osoby już nawet nie będą mogły wejść, ponieważ serwer będzie przeciążony! To znaczy, że będzie zbyt mało miejsca na serwerze, by dopuścić do strony jeszcze inne osoby! To z pewnością nie będzie najlepsza promocja naszej strony.

Opinie o aktualności(6)

Agnieszka
Odpowiednia ilość miejsca na serwerze, jest bardzo ważna do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej.

Ocena

5
Marek
Bardzo przydatny artykuł. Dużo informacji się dowiedziałem.

Ocena

5
Katarzyna
Firma Argonium zajmuje się tego typu rzeczami. Polecam ich serdecznie.

Ocena

5
Katarzyna
Argonium świetnie zaprojektowało moja stronę internetową w sposób czytelny i przejrzysty. Profesjonalna obsługa klienta, polecam!

Ocena

5
Kamil
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją interaktywna Argonium. Świetnie stworzona strona internetowa. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam!

Ocena

5
Karolina
Agencja interaktywna Argonium zajęła się wszystkim w każdym detalu. Mogłam skorzystać z ich porad. Najlepsza agencja w okolicy.

Ocena

5

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Zagnańska 71A
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Sopchy Kreatywna agencja
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
MarkMe Agencja marketingowa
Gożdzikowa 14A / 1 Rzeszów
5 opinie
Agencja Interaktywna Argonium
ul. św. Antoniego 50 Dąbrowa Górnicza
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
EQ ERP
Dolna Panny Marii 5
1 opinie
Agencja reklamy VIP
Juliusza Słowackiego 1A
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Agencja marketingowa Brandish