Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

Zobacz również

Softnetium agencja internaktywna
Agencja interaktywna Softnetium oferuje usługi w zakresie tworzenia stron i sklepów internetowych, projektowania grafik, pozycjonowania, content marketingu oraz marketingu internetowego. W ramach działalności firma proponuje pozycjonowanie szerokie i lokalne, pozycjonowanie sklepów on-line, pozycjonowanie długi ogon czy też audyt i optymalizację SEO.
EQ ERP
Firma EQ System zajmuje się wdrażaniem oraz planowaniem systemów zarządzania jakością oraz produkcją w firmie. Dysponujemy również specjalistycznym i innowacyjnym oprogramowaniem usprawniającym zarządzanie zasobami ludzkimi,
Agencja kreatywna Sweet Jesus
Agencja Kreatywna Sweet Jesus istnieje na rynku od 2014 roku. Zlokalizowana w Łodzi pracownia zrzesza specjalistów różnych dziedzin, których łączy wspólna pasja, jaką jest tworzenie komunikacji. Firma zajmuje się
Agencja Interaktywna Argonium
Agencja interaktywna Argonium z Rzeszowa istnieje na rynku już od 14 lat. Głównym celem agencji jest wsparcie oraz skuteczna pomoc firmom z różnych branż aby mogły być rozpoznawalne w internecie.

Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

W zasadzie ilość miejsca jest zależna od nas samych. To my powinniśmy wiedzieć ile miejsca na serwerze będziemy potrzebować. Firma hostingowa może nam podpowiedzieć coś ewentualnie, ale jeśli chcemy wziąć się za stworzenie strony www (profesjonalne strony internetowe), to powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego na ten temat i przy okazji nauczyć się jak obliczyć ilość miejsca na serwerze. Przede wszystkim wykupując jakieś miejsce, musimy wiedzieć, że nie będziemy mogli przekroczyć tej ilości!

Będziemy mogli korzystać tylko z tego miejsca, które wykupimy. Dlatego warto od razu wykupić trochę więcej miejsca, aby mieć pewność, że wszystko nam się ładnie zmieści. W późniejszym okresie będziemy mogli powiększyć sobie miejsce, wykupując więcej od firmy hostingowej. Firmy hostingowe mają tak niskie ceny, że wraz ze zwiększeniem pojemności serwera cena zmienia się minimalnie, dlatego bardziej opłaca nam się od razu wykupić większą ilość miejsca.


Hosting jest stosunkowo tani, ale pamiętajmy, że do tego będziemy mieć też inne wydatki takie jak choćby domena. Dlatego zanim przystąpimy do wykupowania serwera, zastanówmy się nad tym, czy w ogóle dobrze obliczyliśmy potrzebną ilość miejsca. Warto zauważyć, że nie powinniśmy wykupować na styk! Wtedy strona będzie zaciągać, a gdy wejdzie na nią kilka osób na raz, może następne osoby już nawet nie będą mogły wejść, ponieważ serwer będzie przeciążony! To znaczy, że będzie zbyt mało miejsca na serwerze, by dopuścić do strony jeszcze inne osoby! To z pewnością nie będzie najlepsza promocja naszej strony.

Opinie o aktualności(6)

Agnieszka
Odpowiednia ilość miejsca na serwerze, jest bardzo ważna do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej.

Ocena

5
Marek
Bardzo przydatny artykuł. Dużo informacji się dowiedziałem.

Ocena

5
Katarzyna
Firma Argonium zajmuje się tego typu rzeczami. Polecam ich serdecznie.

Ocena

5
Katarzyna
Argonium świetnie zaprojektowało moja stronę internetową w sposób czytelny i przejrzysty. Profesjonalna obsługa klienta, polecam!

Ocena

5
Kamil
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją interaktywna Argonium. Świetnie stworzona strona internetowa. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam!

Ocena

5
Karolina
Agencja interaktywna Argonium zajęła się wszystkim w każdym detalu. Mogłam skorzystać z ich porad. Najlepsza agencja w okolicy.

Ocena

5

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Ignacego Paderewskiego 11B Rzeszów
3 opinie
Internet światłowodowy Rzeszów d-com.pl
Puławska 14 Warszawa
7 opinie
NeoVinci
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
MarkMe Agencja marketingowa
Gożdzikowa 14A / 1 Rzeszów
7 opinie
Agencja Interaktywna Argonium
ul. św. Antoniego 50 Dąbrowa Górnicza
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
EQ ERP