Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

Zobacz również

Ferenity Agencja Interaktywna
Ferenity jest nowoczesną agencją interaktywną, której biuro mieści się w Krakowie. Działalność firmy skupia się wokół szeroko pojętego marketingu internetowego. Do najważniejszych usług, jakie proponuje Ferenity zaliczyć
Werbe Agencja Interaktywna
Potrzebujesz wydrukować wizytówki? Chcesz okleić witrynę swojego sklepu? Czy też może planujesz otworzyć sklep internetowy? Poznańska Agencja Reklamowa Werbe chętnie pomoże Ci zrealizować te i inne zlecenia. Firma istnieje na rynku
Dobre Promo - Agencja marketingowa
Agencja Interaktywna DobrePromo to istniejące od 2014 roku przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się w Szczecinie. Mimo niedługiego stażu obecności na rynku, specjaliści DobrePromo działają w branży od wielu lat. Dzięki
Agencja Interaktywna SOLV
Chcesz rozpocząć profesjonalną działalność internetową? Szukasz najlepszych specjalistów od tworzenia stron www? Agencja Interaktywna SOLV specjalizuje się w działaniach z obszaru marketingu internetowego. Zatrudnieni w firmie

Hosting - ile miejsca na serwerze potrzebuję?

W zasadzie ilość miejsca jest zależna od nas samych. To my powinniśmy wiedzieć ile miejsca na serwerze będziemy potrzebować. Firma hostingowa może nam podpowiedzieć coś ewentualnie, ale jeśli chcemy wziąć się za stworzenie strony www (profesjonalne strony internetowe), to powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego na ten temat i przy okazji nauczyć się jak obliczyć ilość miejsca na serwerze. Przede wszystkim wykupując jakieś miejsce, musimy wiedzieć, że nie będziemy mogli przekroczyć tej ilości!

Będziemy mogli korzystać tylko z tego miejsca, które wykupimy. Dlatego warto od razu wykupić trochę więcej miejsca, aby mieć pewność, że wszystko nam się ładnie zmieści. W późniejszym okresie będziemy mogli powiększyć sobie miejsce, wykupując więcej od firmy hostingowej. Firmy hostingowe mają tak niskie ceny, że wraz ze zwiększeniem pojemności serwera cena zmienia się minimalnie, dlatego bardziej opłaca nam się od razu wykupić większą ilość miejsca.


Hosting jest stosunkowo tani, ale pamiętajmy, że do tego będziemy mieć też inne wydatki takie jak choćby domena. Dlatego zanim przystąpimy do wykupowania serwera, zastanówmy się nad tym, czy w ogóle dobrze obliczyliśmy potrzebną ilość miejsca. Warto zauważyć, że nie powinniśmy wykupować na styk! Wtedy strona będzie zaciągać, a gdy wejdzie na nią kilka osób na raz, może następne osoby już nawet nie będą mogły wejść, ponieważ serwer będzie przeciążony! To znaczy, że będzie zbyt mało miejsca na serwerze, by dopuścić do strony jeszcze inne osoby! To z pewnością nie będzie najlepsza promocja naszej strony.

Opinie o aktualności(5)

Marek 2020-09-28 154.28.188.184.78
Bardzo przydatny artykuł. Dużo informacji się dowiedziałem.

Ocena

5
Katarzyna 2020-09-28 154.28.188.184.45
Firma Argonium zajmuje się tego typu rzeczami. Polecam ich serdecznie.

Ocena

5
Katarzyna 2020-09-25 154.28.188.206.24
Argonium świetnie zaprojektowało moja stronę internetową w sposób czytelny i przejrzysty. Profesjonalna obsługa klienta, polecam!

Ocena

5
Kamil 2020-09-25 154.28.188.206.45
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją interaktywna Argonium. Świetnie stworzona strona internetowa. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam!

Ocena

5
Karolina 2020-09-25 154.28.188.206.65
Agencja interaktywna Argonium zajęła się wszystkim w każdym detalu. Mogłam skorzystać z ich porad. Najlepsza agencja w okolicy.

Ocena

5

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Smoleńsk 27/5
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Agencja reklamowa Yoho
Wojskowa 4B
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Cube Promotion
UL. GOŹDZIKOWA 14A Rzeszów
2 opinie
Softnetium agencja internaktywna
ul. św. Antoniego 50 Dąbrowa Górnicza
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
EQ ERP
Wólczańska 19 lok. 8
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Agencja kreatywna Sweet Jesus