Controlling w firmach

Zobacz również

Cube Promotion
CubePromotion jest pochodzącą z Poznania agencją marketingową. Istniejąca od dziesięciu lat firma kompleksowo zajmuje się obsługą z zakresie budowania wizerunku w sieci. W ofercie CubePromotion znajdziemy tworzenie stron internetowych,
MarkMe Agencja marketingowa
MarkMe to założona w Poznaniu, nowoczesna agencja marketingowa. Oferuje swoim klientom szereg działań zorientowanych na odniesienie sukcesu w sieci. Firma oferuje usługi w zakresie tworzenia stron www, pomocy w prowadzeniu sklepu internetowego,
SEOnetium Pozycjonowanie
Seonetium to znana i ceniona agencja marketingowa, skutecznie prosperująca w branży o wielu lat. Szerokie grone klientów i długa lista zrealizowanych z powodzeniem projektów, tym z pewnością może się poszczycić. Na co dzień współpracująca z mikroprzedsiębiorstwami, firmami z sektora MŚP oraz dużymi korporacjami, specjaliści w tworzeniu grafik i profesjonalnych stron internetowych, marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu.
Agencja kreatywna Sweet Jesus
Agencja Kreatywna Sweet Jesus istnieje na rynku od 2014 roku. Zlokalizowana w Łodzi pracownia zrzesza specjalistów różnych dziedzin, których łączy wspólna pasja, jaką jest tworzenie komunikacji. Firma zajmuje się

Controlling w firmach

Bardzo ważnym zadaniem controlling-u jest opracowywanie aktualnych oraz istotnych dla firmy strategii rozwoju przez wykrywanie, analizowanie oraz usuwanie wewnętrznych zagrożeń w organizacji.

Istotnymi funkcjami controllingu są między innymi: wyznaczanie celów jakie ma osiągnąć firma, zbieranie analizowanie oraz przetwarzanie ważnych danych niezbędnych przy podejmowaniu decyzji, kontrola oraz analiza uzyskiwanych wyników w przedsiębiorstwie. Funkcjonują 2 rodzaje funkcji controllingu – strategiczny oraz operacyjny. Prawidłowe działanie controllingu zaczyna się od controllingu strategicznego a w drugiej fazie controllingu operacyjnego.

Controlling obok funkcji szczegółowego sprawdzania szczegółowego analizowania gromadzenia bardzo ważnych informacji oraz ich przetwarzania głównie informuje co zrobić oraz jak zrobić aby wypracować maksymalny efekt w organizacji oraz wyeliminowanie zbędnych kosztów.

Controlling w swojej istocie zajmuje się zbieraniem, przetwarzaniem oraz gromadzeniem bardzo ważnych dla firmy danych które wpływają na jej stabilność oraz wynik finansowy. Controlling jest niezbędny w dużych międzynarodowych firmach przy pomocy zaawansowanych systemów erp jako wyznacznik operacyjny i mówi co zrobić oraz jak zrobić.

Opinie o aktualności(0)

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Rostocka 160
Zostaw opinię
jako pierwszy
1 opinie
Dobre Promo - Agencja marketingowa
ul. św. Antoniego 50 Dąbrowa Górnicza
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
EQ ERP
Juliusza Słowackiego 1A
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Agencja marketingowa Brandish
Modrzejowska 20
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
IKMBiznes
Puławska 14 Warszawa
7 opinie
NeoVinci