Co to jest hosting i ile musimy za niego zapłacić?

Zobacz również

Ferenity Agencja Interaktywna
Ferenity jest nowoczesną agencją interaktywną, której biuro mieści się w Krakowie. Działalność firmy skupia się wokół szeroko pojętego marketingu internetowego. Do najważniejszych usług, jakie proponuje Ferenity zaliczyć
EQ ERP
Firma EQ System zajmuje się wdrażaniem oraz planowaniem systemów zarządzania jakością oraz produkcją w firmie. Dysponujemy również specjalistycznym i innowacyjnym oprogramowaniem usprawniającym zarządzanie zasobami ludzkimi,
IKMBiznes
IKMBiznes jest grupą marketingową z Katowic, która specjalizuje się w prowadzeniu szeroko pojętych działań promocyjnych. Firma świadczy usługi w zakresie projektowania profesjonalnych stron www, tworzenia aplikacji internetowych czy
Softnetium agencja internaktywna
Agencja interaktywna Softnetium oferuje usługi w zakresie tworzenia stron i sklepów internetowych, projektowania grafik, pozycjonowania, content marketingu oraz marketingu internetowego. W ramach działalności firma proponuje pozycjonowanie szerokie i lokalne, pozycjonowanie sklepów on-line, pozycjonowanie długi ogon czy też audyt i optymalizację SEO.

Co to jest hosting i ile musimy za niego zapłacić?

Hosting to miejsce na serwerze, dzięki któremu możemy stworzyć własną stronę internetową. Żeby wytłumaczyć to najprościej, to wystarczy wyobrazić sobie ogromną płaszczyznę, to będzie serwer. Cała płaszczyzna podzielona jest na małe kwadraciki, które są miejscami na tym serwerze. Jeśli chcemy założyć stronę www, musimy mieć taką krateczkę, by móc umieścić ją na niej. Hosting to nic innego jak po prostu miejsce na serwerze, które będziemy mogli wykorzystać na różne sposoby. Warto zauważyć, że wykupujemy zawsze taką ilość miejsca, jaką chcemy, ale nie możemy jej przekroczyć! Wiele osób czy firm teraz zakłada swoje profesjonalne strony internetowe, dlatego powstaje coraz więcej firm hostingowych, które proponują sprzedaż hostingu. Ile zapłacimy za taki hosting? W zasadzie niewiele, bo ceny za hosting są na prawdę niskie.

Wydawałoby się, że jest to droga usługa, bo przecież na swojej stronie możemy sporo zarobić! Jednak często możemy wykupić hosting nawet za 10 złotych! Jest to prawdziwa okazja, gdyż nieczęsto zdarza się coś takiego! Warto zauważyć, że do nas, czyli do klientów firm hostingowych należy czytanie regulaminu! Często firmy hostingowe wpisują cenę netto, dzięki czemu klienci myślą, że cena jest na prawdę niska za hosting. W regulaminie jednak przeczytamy, że do tych cen trzeba doliczyć jeszcze podatek! Dlatego my jako klienci mamy obowiązek czytać regulamin firm hostingowych. Warto zauważyć też, że są różne firmy hostingowe, więc możemy sprawdzić ceny różnych dostawców, żeby nie przepłacać.

Opinie o aktualności(6)

Anna
Przy wyborze firmy hostingowej, warto porównać kilka ofert i wybrać tą najbardziej dla nas atrakcyjną.

Ocena

5
Patryk
Przydatny artykuł dla mnie. Właśnie planuję założenie strony internetowej.

Ocena

5
Weronika
Polecam skorzystanie z profesjonalnych usług zajmujących się tym firm, np. Argonium Rzeszów.

Ocena

5
Grzegorz
"Argonium" to profesjonalna agencja interaktywna. Stworzona przez nich moja strona internetowa cieszy się dużym zainteresowaniem. Świetny design i przejrzystość. Polecam!

Ocena

5
Marek
Świetna firma, która zna się na rzeczy. Argonium profesjonalnie wykonało moje zlecenie. Skorzystam z ich oferty przy pozycjonowaniu firmy.

Ocena

5
Joanna
Polecam firmę Argonium. Super wykonanie i kontakt z klientem.

Ocena

5

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Wólczańska 19 lok. 8
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Agencja kreatywna Sweet Jesus
UL. GOŹDZIKOWA 14A Rzeszów
5 opinie
SEOnetium Pozycjonowanie
Gożdzikowa 14A / 1 Rzeszów
7 opinie
Agencja Interaktywna Argonium
Ignacego Paderewskiego 11B Rzeszów
6 opinie
Internet światłowodowy Rzeszów d-com.pl