Co to jest hosting i ile musimy za niego zapłacić?

Zobacz również

SEOnetium Pozycjonowanie
Seonetium to znana i ceniona agencja marketingowa, skutecznie prosperująca w branży o wielu lat. Szerokie grone klientów i długa lista zrealizowanych z powodzeniem projektów, tym z pewnością może się poszczycić. Na co dzień współpracująca z mikroprzedsiębiorstwami, firmami z sektora MŚP oraz dużymi korporacjami, specjaliści w tworzeniu grafik i profesjonalnych stron internetowych, marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu.
Agencja Interaktywna SOLV
Chcesz rozpocząć profesjonalną działalność internetową? Szukasz najlepszych specjalistów od tworzenia stron www? Agencja Interaktywna SOLV specjalizuje się w działaniach z obszaru marketingu internetowego. Zatrudnieni w firmie
Argonium
Agencja interaktywna Argonium z Rzeszowa istnieje na rynku już od 14 lat. Głównym celem agencji jest wsparcie oraz skuteczna pomoc firmom z różnych branż aby mogły być rozpoznawalne w internecie. Obszar działań Argonium
Dobre Promo - Agencja marketingowa
Agencja Interaktywna DobrePromo to istniejące od 2014 roku przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się w Szczecinie. Mimo niedługiego stażu obecności na rynku, specjaliści DobrePromo działają w branży od wielu lat. Dzięki

Co to jest hosting i ile musimy za niego zapłacić?

Hosting to miejsce na serwerze, dzięki któremu możemy stworzyć własną stronę internetową. Żeby wytłumaczyć to najprościej, to wystarczy wyobrazić sobie ogromną płaszczyznę, to będzie serwer. Cała płaszczyzna podzielona jest na małe kwadraciki, które są miejscami na tym serwerze. Jeśli chcemy założyć stronę www, musimy mieć taką krateczkę, by móc umieścić ją na niej. Hosting to nic innego jak po prostu miejsce na serwerze, które będziemy mogli wykorzystać na różne sposoby. Warto zauważyć, że wykupujemy zawsze taką ilość miejsca, jaką chcemy, ale nie możemy jej przekroczyć! Wiele osób czy firm teraz zakłada swoje profesjonalne strony internetowe, dlatego powstaje coraz więcej firm hostingowych, które proponują sprzedaż hostingu. Ile zapłacimy za taki hosting? W zasadzie niewiele, bo ceny za hosting są na prawdę niskie.

Wydawałoby się, że jest to droga usługa, bo przecież na swojej stronie możemy sporo zarobić! Jednak często możemy wykupić hosting nawet za 10 złotych! Jest to prawdziwa okazja, gdyż nieczęsto zdarza się coś takiego! Warto zauważyć, że do nas, czyli do klientów firm hostingowych należy czytanie regulaminu! Często firmy hostingowe wpisują cenę netto, dzięki czemu klienci myślą, że cena jest na prawdę niska za hosting. W regulaminie jednak przeczytamy, że do tych cen trzeba doliczyć jeszcze podatek! Dlatego my jako klienci mamy obowiązek czytać regulamin firm hostingowych. Warto zauważyć też, że są różne firmy hostingowe, więc możemy sprawdzić ceny różnych dostawców, żeby nie przepłacać.

Opinie o aktualności(5)

Patryk 2020-09-28 154.28.188.184.57
Przydatny artykuł dla mnie. Właśnie planuję założenie strony internetowej.

Ocena

5
Weronika 2020-09-28 154.28.188.184.43
Polecam skorzystanie z profesjonalnych usług zajmujących się tym firm, np. Argonium Rzeszów.

Ocena

5
Grzegorz 2020-09-25 193.176.86.43.34
"Argonium" to profesjonalna agencja interaktywna. Stworzona przez nich moja strona internetowa cieszy się dużym zainteresowaniem. Świetny design i przejrzystość. Polecam!

Ocena

5
Marek 2020-09-25 193.176.86.43.47
Świetna firma, która zna się na rzeczy. Argonium profesjonalnie wykonało moje zlecenie. Skorzystam z ich oferty przy pozycjonowaniu firmy.

Ocena

5
Joanna 2020-09-25 193.176.86.43.97
Polecam firmę Argonium. Super wykonanie i kontakt z klientem.

Ocena

5

Skomentuj aktualność

Całościowa ocena:

Podobne agencje w bazie

Rostocka 160
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Dobre Promo - Agencja marketingowa
Gożdzikowa 14A / 1 Rzeszów
3 opinie
Argonium
ul. św. Antoniego 50 Dąbrowa Górnicza
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
EQ ERP
Sucha 1A lok. 7
Zostaw opinię
jako pierwszy
Brak opinii
Ferenity Agencja Interaktywna